Velipoja Guide

ShqipGjermanishtFrengjishtAnglishtItalishtRusishtGreqishtTurqisht

 
 
 

 
Hotel "Argenti" - Adresa : Qender, Velipoje
 
Dhoma gjithsej
104
Banjo ne dhome
Po
Kate te objektit
5
Ballkon per hyrje
Po
Oborr me lulishte
Po
Set gatimi
Po
Park femijesh
Po
Banak gatimi
Po
Vende ne restorant
500
Frigorifer
Po
Vende ne bar
500
Furre mikorvale
Po
Personeli i hotelit
25
Televizor
Po
Sherbim dhome
Po
Satelit
Po
Akomodim ne plazh
Po
Telefon
Po
Largesia nga deti
90m
Internet
Jo
Vende parkimi
50
Klima/Kondicioner
Po
Suita ekskluzive
-
Uje & Drita 24 ore
Po
Prenotim ditore
Po
Lavanteri
Po
 
Adresa: Qender, Velipoje
Tel/Fax: +355 22 43 909
Mob: +355 69 20 52065
+355 68 22 22065
Email: info@kompleksi-argenti.com
 
Pershkrimi Hotel shume luksoz, me kushtet me te
mira per te kaluar pushime teper te
kendeshme ne plazhin e Velipojes ...
Lista e cmimeve

Për muajt: Qershor, Shtator
a) Pension i plotë - Çmimi 14 Euro / Person
b) Gjysëm pensioni - Çmimi 12 Euro / Person
Për muajt: Korrik, Gusht
a) Pension i plotë - Çmimi 17 Euro / Person
b) Gjysëm pensioni - Çmimi 15 Euro / Person
Për: 10 ditorin e parë të muajit Korrik dhe 10 ditorin e fundit të muajit Gusht
a) Pension i plotë - Çmimi 16 Euro / Person
b) Gjysëm pensioni - Çmimi 14 Euro / Person
Për muajtjashtë sezonit kemi çmimet speciale
a) Pension i plotë - Çmimi 11 Euro / Person
b) Gjysëm pensioni - Çmimi 9 Euro / Person
Fëmijët deri në moshën 12 vjeç paguajnë 70% të vlerës
Fëmijët deri në moshën 2 vjeç gratis

Fotografite e hotelit