Velipoja Guide

ShqipGjermanishtFrengjishtAnglishtItalishtRusishtGreqishtTurqisht

 
 
 

 
Hotel "Fantazia" - Adresa : Qender, Velipoje
 
Dhoma gjithsej
25
Banjo ne dhome
Po
Kate te objektit
3
Ballkon per hyrje
Po
Oborr me lulishte
Po
Set gatimi
Jo
Park femijesh
Po
Banak gatimi
Jo
Vende ne restorant
100
Frigorifer
Po
Vende ne bar
500
Furre mikorvale
Jo
Personeli i hotelit
20
Televizor
Po
Sherbim dhome
Po
Satelit
Po
Akomodim ne plazh
Po
Telefon
Po
Largesia nga deti
20m
Internet
Po
Vende parkimi
50
Klima/Kondicioner
Po
Suita ekskluzive
-
Uje & Drita 24 ore
Po
Prenotim ditore
Po
Lavanteri
Jo
 
Adresa: Qender, Velipoje
Tel/Fax: +355 026780065
Mob: +355 69 20 99 690
Email: info@velipojaguide.com
 
Pershkrimi Hotel me nje eksperience mbi 10 vjecare, me kushte optimale dhe sherbim cilesore per pushime te bukra... Sherbimi per klientat e hotelit, tavoline suedeze, vetsherbim .
Lista e cmimeve 1-30 Qershor - 15 Euro
1-15 Korrik - 25 Euro
15-30 Korrik - 25 Euro
1-15 Gusht - 25 Euro
15 - 31 Gusht - 20 Euro

Fotografite e hotelit