Velipoja Guide

ShqipGjermanishtFrengjishtAnglishtItalishtRusishtGreqishtTurqisht

 
 
 

 
Hotel "Laguna Beach " - Adresa : Vilu, Velipoje
 
Dhoma gjithsej
20
Banjo ne dhome
Po
Kate te objektit
3
Ballkon per hyrje
Po
Oborr me lulishte
Po
Set gatimi
Po
Park femijesh
Jo
Banak gatimi
Po
Vende ne restorant
-
Frigorifer
Po
Vende ne bar
40
Furre mikorvale
Po
Personeli i hotelit
3
Televizor
Po
Sherbim dhome
Jo
Satelit
Jo
Akomodim ne plazh
Jo
Telefon
Jo
Largesia nga deti
100m
Internet
Jo
Vende parkimi
20
Klima/Kondicioner
Jo
Suita ekskluzive
-
Uje & Drita 24 ore
Po
Prenotim ditore
Po
Lavanteri
Jo
 
Adresa: Vilu, Velipoje , pertej lagunes
Tel/Fax: -
Mob: +355 69 23 55 950
Email: info@velipojaguide.com
 
Pershkrimi Hotel " Laguna Beach " afer lagunes se mrekullushme te Vilunit, 70m larg nga deti, dhe me nje pamje mahnitese
Lista e cmimeve 200 Euro dhoma, per 15 dite

Fotografite e hotelit