Velipoja Guide

ShqipGjermanishtFrengjishtAnglishtItalishtRusishtGreqishtTurqisht

 
 
 

 
Hotel "Selita" - Adresa : Qender, Velipoje
 
Dhoma gjithsej
12
Banjo ne dhome
Po
Kate te objektit
4
Ballkon per hyrje
Po
Oborr me lulishte
Po
Set gatimi
Po
Park femijesh
Po
Banak gatimi
Po
Vende ne restorant
150
Frigorifer
Po
Vende ne bar
200
Furre mikorvale
Po
Personeli i hotelit
10
Televizor
Jo
Sherbim dhome
Po
Satelit
Jo
Akomodim ne plazh
Jo
Telefon
Jo
Largesia nga deti
100m
Internet
Jo
Vende parkimi
20
Klima/Kondicioner
Jo
Suita ekskluzive
-
Uje & Drita 24 ore
Po
Prenotim ditore
Po
Lavanteri
Jo
 
Adresa: Qender, Velipoje
Tel/Fax: -
Mob: +355 68 23 70 575
Email: info@velipojaguide.com
 
Pershkrimi Hotel dhe Restorant Selita, jane nje kompleks ne qender te plazhit te velipojes, qe ofron qetesi maksimale , sherbim cilesore dhe mbi te gjitha, gjelberim ne cdo hapsire ...
Lista e cmimeve  

Fotografite e hotelit